VipOkey.Net Kullanım Şartları – Kullanıcı Bilgilendirmesi

VipOkey.Net Kullanım Şartları – Kullanıcı Bilgilendirmesi


Web Sitesi Kullanım Şartları

Oyun portalı Vip Okey’in çalışması, internet hizmetleri vipokey.net’te gerçekleştirilir (Burada “Portal” veya “Sunucu” olarak adlandırılacaktır). Kullanıcı, vipokey.net web sitesini ve içeriğini kullanarak ve gerekirse topluluğa kaydolarak aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş olur.

1. Kullanım Şartlarındaki Değişiklikler

vipokey.net burada belirtilen kullanım koşullarını her zaman uyarlayabilir. Kullanıcılar, kullanım koşullarındaki değişiklikleri takip etmekten sorumlu oldukları için, onlardan bunu düzenli olarak kontrol etmelerini istiyoruz. Sayfaların değiştirildikten sonra kullanılması, kullanım şartlarında yapılan değişikliklerin kullanıcı tarafından kabul edildiği anlamına gelir. Mevcut kullanım koşulları, kullanım sözleşmesinin belirtildiği vipokey.net web sitesinde mevcuttur.

2. Web Sitesinde ve İçeriğinde Yapılan Değişiklikler.

a) vipokey.net, web sitelerinde ve içeriklerinde önceden bildirimde bulunmaksızın her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kullanıcı, web sitesini kullanırken değişikliği görecektir. Ancak bu değişiklikler, aile ve çocukların portallara olan sevgisiyle hiçbir şekilde çelişmiyor, aksine vipokey.net’in kullanımını ve görünümünü kolaylaştırmayı hedefliyor.

b) vipokey.net, çevrimiçi hizmetlerinin mükemmel, modern ve işlevsel olmasını sağlamaya çalışır, ancak bunu yapmak zorunda değildir.

c) vipokey.net, çevrimiçi hizmetlerinin sürekli kullanılabilirliğini sağlamakla yükümlü değildir, ancak kullanıcılarımızın bizimle sürekli iletişim kurmasını sağlamak için çabalıyoruz.

3. Yaş Sınırı.

Kullanıcı siteyi kullanarak 13 yaşında olduğunu onaylar. vipokey.net 13 yaşın altındaki tüm kullanıcılardan sayfaları ebeveynlerinin veya velilerinin gözetimi olmadan kullanmamalarını ister. İnternette sunulan öğeler, vipokey.net’te olduğu gibi her zaman çocuk dostu değildir, bu nedenle tüm ailelere çocuklarını internette yalnız bırakmamalarını tavsiye ederiz.

4. Oyun İstekleri

vipokey.net, üçüncü şahıslar ve diğer şirketler tarafından sunulan çeşitli oyunları içerir. Bu oyunlar için aşağıdaki kurallar geçerlidir:

1. Yazılımın sorumluluğu ve sorumluluğu yalnızca telif hakkı sahibine aittir. Vipokey.net, yazılımın çalışabilirliğini, kusursuzluğunu veya diğer özelliklerini garanti etme yükümlülüğünden çıkarılmıştır.

2. Yazılımı kullanmakla, kullanıcının telif hakkı sahibinin genel kurallarını kabul ettiği kabul edilir.

 3. Yazılımın hakları yalnızca telif hakkı sahiplerine aittir. vipokey.net bir komisyoncu, aracı veya tüccar olarak hareket eder ve kullanıcı ile telif hakkı sahibi arasındaki yasal sorunlardan sorumlu tutulamaz. vipokey.net, kullanıcılar için yasal olarak bağlayıcı beyanlarda bulunma yetkisine veya yetkinliğine sahip değildir.

a) Tarayıcı MMO
Çevrimiçi çok oyunculu oyunlar vipokey.net farklı ortaklarla işbirliği sunar. Bu oyunlar vipokey.net tarafından değil, belirlenen işbirliği ortakları tarafından işletilmektedir. Oyuncu bu oyunları kullanarak sadece vipokey.net için değil, aynı zamanda ilgili ortaklar için de çalışma kurallarını onaylar.

b) Sanal Sohbet Dünyası
Burada çocukların birbirleriyle iletişim kurmasını sağlar. vipokey.net, ortakların sahip olduğu sohbet ortamlarının yanı sıra kendi sohbet ortamlarını da sunar. Kullanıcılar bu sitelere girerek hem vipokey.net’in hem de belirtilen işbirliği ortaklarının genel çalışma kurallarını kabul etmiş olurlar.

c) Premium Oyunlar
Premium oyunlar, ücretsiz bir Flash / Java sürümü ile oyunun içerdiği macera hakkında üstünkörü bir izlenim bırakıyor. Buna göre ücretli premium sürümü bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ancak, bu premium sürüm elbette isteğe bağlıdır. Flash / Java sürümü herhangi bir zamanda ücretsiz olarak oynatılabilir.

5. Ücretler

a) Tüm çevrimiçi vipokey.net hizmetleri ücretsizdir.

b) İnternet bağlantı ücreti, kullandığınız İnternet bağlantısına veya seçtiğiniz tarifeye göre hesaplanır (örneğin, yüklenen zamana veya verilere bağlı olarak İnternet tarifeleri). (Bununla ilgili daha fazla bilgiyi internet sunucunuzda bulabilirsiniz). Özellikle ailelerden çocuklarını bu ücretler hakkında bilgilendirmelerini istiyoruz.

6. Telif hakkı

a) vipokey.net’te yayınlanan tüm içeriğin telif hakkı, lisans sahibi veya üretici vipokey.net’e aittir.

b) Ayrıca, vipokey.net’teki düzen, tasarım ve tüm tasarım öğeleri telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır.

7. Veri Koruma

Kişisel bilgilerin korunması vipokey.net için çok önemlidir. Bu tür bilgiler, kullanıcı yapılarının analizi dışında asla tarafımızdan kullanılmaz. Portalımızda, kullanıcılarımızın kişisel bilgileriyle ilgili eylemlerimiz veri koruma kuralları ile belirlenir. Vipokey.net web sitesini kullanarak kullanıcılar, veri koruma düzenlemelerini kabul ettiklerini belirtmektedir. Ayrıntılı veri koruma düzenlemelerini okumak için buraya tıklayın.

8. Kayıt

a) vipokey.net sitesine kayıt olanlar için topluluk üyeliği isteğe bağlıdır, ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülüğü yoktur.

b) Kayıt, oyun içeriğinde herhangi bir avantaj veya değişiklik sağlamaz. Ancak, yüksek skorlu oyunlarda alınan puanların kaydı kayıt şartlarına tabidir.

c) vipokey.net, topluluğuna katılmak, bir ziyaretçi defterinde yayınlamak veya özel mesajlar göndermek gibi iletişim özellikleri sağlar. vipokey.net bu mesajların içeriğinden sorumlu değildir. Kullanıcılar içeriği kendileri oluşturur.

d) vipokey.net üyeliği kullanıcı tarafından her an ücretsiz olarak sonlandırılabilir. Bunun için üyeliğinizi sonlandırmak istediğiniz destek@vipokey.net e-posta adresine yazmanız yeterli. Üyeler de bu adresten üyeliklerini otomatik olarak sonlandırabilirler. Belirtilen hesap (kullanıcı hesabı) tüm kişisel bilgilerinizle birlikte silinir.

e) Kayıtlı kullanıcılar tarafından burada belirtilen kurallara uyulmaması, vipokey.net topluluğunun engellenmesine veya kaldırılmasına neden olur.

9. İletişim işlevlerini kullanma

a) vipokey.net’teki iletişim özelliklerinin kullanımına yalnızca kişisel kullanım için izin verilir.

b) İstenmeyen toplu e-postalar (spam) göndermek kesinlikle yasaktır ve diğer kullanıcıların önerilen iletişim araçlarını kullanarak taciz edebilecekleri bir durum aşağıdaki gibidir: – Yasadışı, tehdit edici, saldırgan veya aldatıcı ifadelerde bulunulur. – Zorbalık veya insanların kökenini, dinini, cinsiyetini, yaşını veya diğer özelliklerini bastırma girişimleri.

c) vipokey.net’in yukarıdaki kurallara uyulmadığına dair belirli şüpheleri varsa, kullanıcıların özel mesajlarını kontrol etme hakkına sahiptir.

10. vipokey.net Hesabınızı Kullanma

a) vipokey.net hesabı yalnızca vipokey.net üyeleri tarafından kullanılır. Hesabın birden fazla kişi tarafından kullanılmasına izin verilmez.

b) Hesap bilgileri (e-posta adresi, kullanıcı şifresi vb.) başkalarına aktarılamaz.

c) Daha fazla puan almak için oyun kayıtlarında oyun hilelerinin veya hataların kullanılmasına izin verilmez.

d) Kullanıcı hesabını rekor oyunlarda ve düellolarda, örneğin diğer oyuncularla değiştirmek yasaktır.

e) Bu kurallara uyulmaması, kullanıcı hesabının derhal silinmesine neden olacaktır.

11. Sorumluluğun Sınırlandırılması

a) Kullanıcılar tazminat alma hakkına sahip değildir.

b) vipokey.net, siteye veya içeriğine kalıcı erişimi garanti etmez. Özellikle servis, güvenlik veya performans ayarlamaları için arızalar veya arızalar mümkündür. Bu durumlarda Vipokey.net sorumlu değildir.

c) vipokey.net tarafımızdan kaynaklanmayan yayın kesintilerinden veya arızalardan sorumlu değildir.

d) Web sayfasında, üçüncü şahısların otomatik olarak bağlanmış bağlantılarını görebilirsiniz. Bu web siteleri yasa dışı olan veya yanlış bilgi içeren içerik içerebilir. Bu bağlantılar, vipokey.net’in bu web sitelerini veya hizmetleri desteklediği anlamına gelmez. vipokey.net üçüncü şahısların içerik ve materyallerinden sorumlu değildir. Bir kullanıcının söz konusu web sitesinde yayıncılarla kurduğu tüm ticari ilişkiler, kullanıcı ve yayıncı arasındadır. Vipokey.net, yayıncıya kullanıcı hakları için tazminat veya tazminat ödemekten sorumlu değildir.

12. Son Hususlar

a) vipokey.net’teki herhangi bir anlaşmazlıkta Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.

b) Ülke içi veya Türkiye dışındaki gereksinimleri karşılayan vipokey.net web sitesi, kullanıcı içeriğinden ve bunun mümkün olmasının sağlanmasından sorumlu değildir. Yayın içeriğinin yasak olduğu yerlere ziyaretler yasaktır. Kullanıcı, web sitesini Türkiye dışındaki bir ülkeden ziyaret ederse, bu kendi özgür iradesiyle yapılmıştır ve yerel yasalara uymaktan yalnızca kendisi sorumludur.
c) Buradaki genel yönetim kuralları geçersiz veya geçersiz sayılırsa, diğer kuralların işleyişini etkilemeyecektir.© 2020 - 2021 | Tüm hakları saklıdır. VipOkey.Net - Online Okey Oyna


Bu Sayfada 41 Sorgu 0,176 Saniyede Oluşturuldu.